witamy na stronie GRUPY PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW
“RAJ FRUIT”

GP,,Raj- Fruit Sp. z o.o. powstała w marcu 2011 r. w związku z inicjatywą spółdzielczą 5 sadowników. Obecnie udziałowcami spółki jest 30 członków, którzy posiadają gospodarstwa sadownicze i ogrodnicze w rejonie Białej Rawskiej, Grójca, Błędowa, Czerwińska n/Wisłą, Sannik. Areał upraw sadowniczych i ogrodniczych członków Grupy to ponad 300 ha.

 

Dzięki wyjątkowej dbałości o warunki uprawy (IPO, GLOBAL GAP), permanentnej polityki inwestycyjnej i profesjonalnej ochrony przed chorobami i szkodnikami, jakość uzyskiwanych owoców i warzyw jest na najwyższym poziomie.

 

GP,,Raj- Fruit dysponuje nowoczesnym zapleczem przechowalniczym w postaci komór chłodniczych w kategorii ULO w siedzibie spółki oraz w powiecie płońskim, które gwarantują dostęp do wysokiej jakości owoców i warzyw przez cały rok.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Grupa zorganizowała dwa systemy sortująco-pakującę, które zlokalizowane są w siedzibie GP,,RAJ-Fruit”. System sortująco-pakujący naszej firmy umożliwia zapakowanie owoców w zróżnicowane opakowania technologicznie. System ten posiada innowacyjne rozwiązania w zakresie rozładunku wodnego, sortowania owoców według koloru, rozmiaru, wagi i jakości. Zaletą systemu jest wodny rozładunek oraz wydajność na poziomie 10 ton/godzinę.

 

Grupa sortuje, pakuje i dostarcza w każde miejsce Europy owoce i warzywa wyprodukowane przez naszych producentów. Krótki okres dostawy w warunkach niepogarszających jakości zewnętrznej i wewnętrznej owoców i warzyw uzyskaliśmy dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz najnowocześniejszej flocie transportowej w postaci samochodów ciężarowych chłodni. Grupa współpracuje nie tylko z kontrahentami z Europy, ale także z Azji i z Afryki.

 

świeże OWOCE I WARZYWA

Oferta

sprawdź naszą ofertę...

kontakt

Prezes Zarządu:

Paweł Krzyżanowski: 609 397 461

Biuro:

tel. 48 685 06 80 / 603 518 835

e-mail: biuro@raj-fruit.pl / raj-fruit@wp.pl

Kontakt